VPIS NOVIH UČENCEV v š. l. 2023/2024 – naknadni rok (avgust)

RAZPIS ZA VPIS NOVIH UČENCEV V GLASBENO ŠOLO SEVNICA v š. l. 2023/2024

naknadni rok (avgust)

Obveščamo, da je za vpis v program glasba – na inštrumentih še nekaj prostih mest:

Prosta mesta so razpisana za sledeče inštrumente:

HARMONIKA

VIOLINA

KITARA

CITRE

Prav tako še poteka vpis v programa PREDŠOLSKA GLASBENA VZGOJA (otroci letnik 2018) in GLASBENA PRIPRAVNICA (otroci letnik 2017).

Prijave so mogoče preko spletnega obrazca Prijava za vpis v glasbeno šolo, do vključno 24. 8. 2023 do 15. ure. Na podlagi izpolnjene prijavnice bodo kandidati povabljeni k opravljanju preizkusa glasbenih sposobnosti, ki bo 25. 8. 2023, ura preizkusa bo določena naknadno. Vključevanje v programa Predšolske glasbene vzgoje in Glasbene pripravnice poteka brez predhodnega preizkusa glasbene nadarjenosti.

Vljudno vabljeni k vpisu in dobrodošli na Glasbeni šoli Sevnica!

Sevnica, 16. 8. 2023                                             Katja Krnc, ravnateljica

Morda vam bo všeč tudi...